EXKLUZÍVNE !!! NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V ZÁZRIVEJ

027 05 Zázrivá, Slovensko
  • Date added: 29/05/20
  • Area: 1275 m²
  • Kraj: Žilinský kraj
  • Okres: Dolný Kubín
  • Obec: Zázrivá
  • Kategória: Pozemky
  • Plocha pozemku: 1275

Description

OKAreal v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok 1275 m2 v Zázrivej na výstavbu rodinných domov.

Cena – 43,0 € za m2.

Pri rýchlom jednaní dohoda možná .

Inžinierske siete sa nachádzajú pri pozemku. Pozemok je slnečný s nádherným výhľadom na okolitú prírodu a v tichej lokalite.

Obec Zázrivá sa nachádza na pomedzí Malej Fatry a Oravskej Vrchoviny, ktorá je čím ďalej vyhľadávaná turistami vďaka jedinečnej prírode. Je charakteristická drevenou architektúrou, ľudovými zvykmi, výrobou Zázrivských korbáčikov , piesňami a tancami, výrobou odevov a inými tradíciami ľudovej tvorivosti. Ponúka množstvo výletov, rekreačných ale i turistických chodníkov, cyklotrás. Z mnohých turistických chodníčkov si určite vyberie skúsený horal ale aj mladá rodinka s deťmi. V centre obce Zázrivej sa nachádza ZŠ,MŠ,Obchody, Zdravotné stredisko, Kostol, Reštaurácie. Zázrivá je vzdialená od Mesta Dolný Kubín 20 minút a od Žiliny 34 minút autom.

Cena  je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín,kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.
Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru, Inžiniering, realizáciu stavieb z dreva, montované drevodomy( krovy, strechy, rekonštrukcie striech, pergoly, altánky, terasy, rôzne drevené konštrukcie)  podľa požiadaviek klienta za dostupné ceny. Skúsenosti od roku 2000.
Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou 🙂

Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.

View on map / Neighborhood

This style property is located in Zázrivá is currently and has been listed on OKAreal – Váš šťastný domov…. This property is listed at 43 €. It has bedrooms, bathrooms, and is 1275 m². The property was built in year.