Na predaj alebo prenájom polyfunkčná budova v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto

Bratislava - Nové Mesto
  • Property ID: 2046
  • Date added: 23/03/21
  • Area: 3600 m²
  • Kraj: Bratislavský kraj
  • Okres: Bratislava III
  • Obec: Bratislava-Nové Mesto
  • Kategória: Polyfunkčná budova
  • Podlahová plocha: 3600
  • Druh parkovania: vyhradené parkovanie

Description

OKAreal v zastúpení majiteľa ponúka na predaj, alebo prenájom polyfunkčnú budovu na Odborárskej ulici.  administratívny komplex, ktorý sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto.

Vstup do objektu je z hlavnej cesty. K hlavnej  polyfunkčnej budove  je pripojená ešte jedna 2-podlažná budova.  Každá kancelária je vybavená klimatizačnou jednotkou ako aj vnútornými a vonkajšími exteriérovými žalúziami.  Celková výmera je cca 3600m2 plochy.
V prípade záujmu o nájom. Cena nájmu je 10€/m2 + DPH, zálohové platby za energie a služby sú 2,5€/m2 + DPH parkovné miesto 40€. V rámci objektu je možnosť využitia SBS. Cena za využitie SBS je 1,50€/m2 + DPH.

Každé podlažie budovy je samostatné merané z pohľadu spotreby el. energie, tepla, vody. Na každom poschodí je WC, kuchynka. Všetky chodbové dvere v budove ako aj výťah je prepojený bezpečnostným elektronickým kartovým systémom, jednotlivý nájomníci majú zadefinované vstupy iba do tých priestorov v rámci budovy, ktoré užívajú v nájme.

V rámci areálu sa nachádza 105 parkovacích miest.
V areáli sa nachádza aj zóna oddychu tvorená veľkou záhradou, ktorej súčasťou je vonkajší bazén a taktiež veľkoplošný prístrešok. Túto oddychovú zónu môžu využívať nájomníci pre rôzne aktivity či už pre zamestnancov alebo klientov a v neposlednom rade aj pre relax.
Celý areál je 24 hodín strážený strážnou službou ako aj kamerovým systémom. Budova je vhodná na zrealizovanie kliniky resp. domov pre seniorov alebo rehabilitačne-liečebné centrum.

Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou 🙂

Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.

 

This style property is located in is currently and has been listed on OKAreal - Váš šťastný domov.... This property is listed at . It has bedrooms, bathrooms, and is 3600 m². The property was built in year.