NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY V STAREJ LESNEJ

Stara Lesná
  • Property ID: 2005
  • Date added: 03/02/21
  • Kraj: Prešovský Kraj
  • Okres: Kežmarok
  • Obec: Stará Lesná
  • Kategória: Pozemky

Description

OKAreal v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebné pozemky v Starej Lesnej. 

Ponuka stavebných pozemkov v k. ú. Stará Lesná:

Pozemok sa predáva  o výmere 1371 m2 a je v zmysle Územného rozhodnutia obce Stará Lesná určený na výstavbu rodinných domov. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete (kanál, voda plyn, elektrika, optokáble na internet).Pozemok  o výmere 1371 m2 je možné tiež predať ako dva samostatné pozemky rozdelené už vyhotoveným a overeným GO plánom na polovicu na dva samostatné časti  o výmere 685 m2 a 686 m2.

 1371 m2  –  125,0 €/m2

    

Pozemok sa predáva  o výmere 1329 m2 a je v zmysle Územného rozhodnutia obce Stará Lesná určený na výstavbu rodinných domov. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete (kanál, voda plyn, elektrika, optokáble na internet).

Pozemok  o výmere 1329 m2 je možné tiež predať ako dva samostatné pozemky rozdelené už vyhotoveným a overeným GO plánom na polovicu na dva samostatné časti  o výmere 665 m2 a 664 m2.

1329 m2    –  125,0 € /m2

Pozemok  sa predáva o výmere 5 748 m2 a je v zmysle Územného plánu Obce určený na rekreačno- obytné využitie. Na pozemku je možné postaviť penzión, apartmánový dom alebo rodinné domy. Na hranici pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete. Pozemok je sprístupnený z miestnej cesty.

  5748 m2   –  130,0 € /m2

Obec STARÁ LESNÁ je situovaná pod  spodnou hranicou VYSOKÝCH TATIER.

V súčasnosti je  obec Stará Lesná vďaka svojej výhodnej polohe v príjemnom prírodnom prostredí významným turistickým strediskom.

Vzdialenosť obce Stará Lesná k turistickým strediskám :

  • 5 km Tatranská Lomnica
  • 6 km Starý Smokovec
  • 7 km Hrebienok

Cena  je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín, kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.
Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru, Inžiniering, realizáciu stavieb z dreva, montované drevodomy( krovy, strechy, rekonštrukcie striech, pergoly, altánky, terasy, rôzne drevené konštrukcie)  podľa požiadaviek klienta za dostupné ceny. Skúsenosti od roku 2000.

Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou 🙂

Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.

This style property is located in is currently and has been listed on OKAreal - Váš šťastný domov.... This property is listed at 125 €. It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.