Na predaj zabehnutý penzión Fortuna v centre mesta Tvrdošín

Tvrdošín
  • Property ID: 2390
  • Date added: 12/02/23
  • Kraj: Žilinský kraj
  • Okres: Tvrdošín
  • Obec: Tvrdošín
  • Podlahová plocha: 750
  • Druh parkovania: Verejné

Description

OKAreal v zastúpení majiteľa ponúka na predaj zabehnutý penzión Fortuna v centre mesta Tvrdošín. 

Penzión je kompletné zrekonštruovaný, celoročné obsadený, má nízke mesačné náklady a predáva sa s celým komfortným zariadení.

Pozostáva zo suterénu v ktorom sa nachádza biliardová miestnosť, kotolňa, a dve veľké miestnosti.

Na prízemí sa nachádza kuchyňa s kapacitou až 300 uvarených jedál schválených príslušnými orgánmi štátnej správy, dve spoločenské miestnosti s ktorých sa väčšej konajú svadby, oslavy, školenia a menšia je vhodná na súkromné rokovania managerov. Kapacita miestností je do 68 miest, ďalej sa na prízemí nachádzajú dve miestnosti, ktoré slúžia kuchyni.

Celá budova je vybavená protipožiarnými dverami, alarmom a kamerovým systémom.

Na 1 podlaží je situovaný 2 izbový apartmán, v ktorom je komplet vybavená kuchyňa, obývacia miestnosť, spálňa, a kúpeľňa vybavená vaňou, sprchovacím kútom a WC, šatník.

Na 2 podlaží sa nachádza 5 dvoj a troj lôžkových izieb s kúpeľňou a WC.

Na 3 podlaží sa nachádza ďalší dvojizbový apartmán s kompletne vybavenou kuchyňou, dvoma izbami, kúpeľňou a samostatným WC.

Na 4 podlaží sa nachádza 6 dvoj až troj lôžkových izieb s komplet vybavenými kuchynkami, kúpeľňou a WC, a 3 z izieb majú samostatný balkón.

Na chodbe 4 podlažia sú dve šatníkové skrine.

Penzión ma pochodziu povalu slúžiacu ako ďalšie skladové priestory.

Cena je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín, kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.
Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru, Inžiniering, realizáciu stavieb z dreva, montované drevodomy( krovy, strechy, rekonštrukcie striech, pergoly, altánky, terasy, rôzne drevené konštrukcie)  podľa požiadaviek klienta za dostupné ceny. Skúsenosti od roku 2000.

Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou 🙂

Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.

This style property is located in is currently and has been listed on OKAreal - Váš šťastný domov.... This property is listed at . It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.