TOP PONUKA!!! NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK 48 HA V KATASTRI PARTIZÁNSKA ĽUPČA

  • Property ID: 650
  • Date added: 28/10/19
  • Kraj: Žilinský kraj
  • Okres: Liptovský Mikuláš
  • Obec: Partizánska Ľupča
  • Kategória: Pozemky
  • Plocha pozemku: 480000

Description

OKAreal ponúka na predaj investičný pozemok 48 ha v katastri Partizánska Ľupča.

https://www.youtube.com/watch?v=QN-2Gl_1_dY&feature=youtu.be

Celý pozemok sa nachádza v platnom územnom pláne obce Partizánska Ľupča, pričom pozemky majú slúžiť na rekreáciu a cestovný ruch s možnosťou zástavby.
Pozemok sa nachádza v mierne kopcovitom teréne Liptovskej kotliny. Dana oblasť sa nachádza 15 km východne od Ružomberka a 20 km západne od Liptovského Mikuláša. V blízkosti sa nachádzajú aj termálne kúpaliská v Bešeňovej 3 km a vodná nádrž Liptovská Mara 6 km.

V blízkosti pozemku sa nachádza funkčný termálny vrt, ktorý je riadne skolaudovaný a pripravený na ďalšiu rekreačnú realizáciu respektíve výstavbu.

Pozemok je možné využiť na športovo rekreačnú činnosť.

Letná sezóna – turistika, rekreácia v prírode, v budúcnosti golfové ihrisko obec Dúbrava (územné plánovanie dokončené) v blízkosti vodná nádrž Liptovská Mara, Thermal Park Bešeňová, Thermal Park Tatralandia.

Zimná sezóna – Lyžiarske strediská JASNA, Malino Brdo RK, Liptovský Ján Závažná Poruba , Žiar.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárií.

Cena je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín,kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru.

Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou 🙂

Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.

This style property is located in is currently and has been listed on OKAreal - Váš šťastný domov.... This property is listed at . It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.