TOP PONUKA!!! NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK 48 HA V KATASTRI PARTIZÁNSKA ĽUPČA

  • Date added: 28/10/19
  • Kraj: Žilinský kraj
  • Okres: Liptovský Mikuláš
  • Obec: Partizánska Ľupča
  • Kategória: Pozemky
  • Plocha pozemku: 480000

Popis

OKAreal ponúka na predaj investičný pozemok 48 ha v katastri Partizánska Ľupča.

Celý pozemok sa nachádza v platnom územnom pláne obce Partizánska Ľupča, pričom pozemky majú slúžiť na rekreáciu a cestovný ruch s možnosťou zástavby.
Pozemok sa nachádza v mierne kopcovitom teréne Liptovskej kotliny. Dana oblasť sa nachádza 15 km východne od Ružomberka a 20 km západne od Liptovského Mikuláša. V blízkosti sa nachádzajú aj termálne kúpaliská v Bešeňovej 3 km a vodná nádrž Liptovská Mara 6 km.

V blízkosti pozemku sa nachádza funkčný termálny vrt, ktorý je riadne skolaudovaný a pripravený na ďalšiu rekreačnú realizáciu respektíve výstavbu.

Pozemok je možné využiť na športovo rekreačnú činnosť.

Letná sezóna – turistika, rekreácia v prírode, v budúcnosti golfové ihrisko obec Dúbrava (územné plánovanie dokončené) v blízkosti vodná nádrž Liptovská Mara, Thermal Park Bešeňová, Thermal Park Tatralandia.

Zimná sezóna – Lyžiarske strediská JASNA, Malino Brdo RK, Liptovský Ján Závažná Poruba , Žiar.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárií.

Cena je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín,kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru.

Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou 🙂

Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.