TOP PONUKA!!! NA PREDAJ ZABEHNUTÝ REKREAČNÝ KOMPLEX PRI ORAVSKEJ PRIEHRADE

Námestovo
  • Date added: 29/10/19
  • Area: 1500 m²
  • Kraj: Žilinský kraj
  • Okres: Námestovo
  • Obec: Námestovo
  • Kategória: Chaty a rekreačné objekty
  • Stav objektu: Kompletná rekonštrukcia
  • Podlahová plocha: 1500
  • Plocha pozemku: 2081
  • Druh parkovania: garážové státie

Popis

OKAreal ponúka na predaj zabehnutý rekreačný komplex priamo pri Oravskej priehrade – Slanický Dvor.

Rekreačný komplex sa nachádza na pozemku v osobnom vlastníctve majiteľa o rozlohe 2 081 m2.

Hlavnú časť komplexu tvorí Penzión v ktorom sa nachádza reštaurácia s terasami, plus ubytovanie v izbách a apartmánoch.
Kapacita reštaurácie je 82 miest, kapacita terás je 42 miest.Celková kapacita izieb a apartmánov je 80 lô­žok. Každá izba je vybavená sprchou so sociálnym zariadením a televízo­rom. Apartmány majú balkón s výhľa­dom na Oravskú priehradu.

Ďalšiu časť komplexu tvorí 8 dvojpodlažných chatiek, ktoré ponúkajú ubytovanie v apartmá­noch s terasou a výhľadom na Oravskú priehra­du, kde je možné príjemné si posedieť.Každá izba je štandardne vybavená sprchou a sociálnym zariadením. V každom apartmáne sa nachádzajú dve izby a na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a malá kuchynka s chladničkou.

K dispozícií nielen pre ubytovaných hostí sú dva plavecké bazény, z čoho jeden je pre deti. Vedľa bazénov sa nachádza prístavisko pre lode. V letnej sezóne je pre návštevníkov otvorený altánok, v ktorom je možnosť občerstvenia.

Vo voľnom čase môžu hostia využiť miniwellnes .

Pre hostí, ktorí komplex navštívia s loďou je zabezpečené kotvenie na mólach v prístave.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárií.

Novému majiteľovi Oravská priehrada ponúka neskutočné množstvo turistických možností a využití, Na brehoch Oravskej priehrady je viacero rekreačných oblastí s možnosťami kúpania, jachtingu, vodného bicyklovania, člnkovania, windsurfingu a iných vodných športov a atrakcií. Pre rybárov nádrž ponúka pestrý lov sladkovodných rýb. V zimných mesiacoch je v obdobiach silných mrazov využívaná na rozvíjanie zimných športov a prechádzky po zamrznutej vodnej hladine.

Cena 0 € je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín,kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru.

Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou 🙂

Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.