TOP PONUKA!!! NA PREDAJ ZABEHNUTÝ REKREAČNÝ KOMPLEX PRI ORAVSKEJ PRIEHRADE

Námestovo
 • Property ID: 675
 • Date added: 29/10/19
 • Area: 1500 m²
 • Kraj: Žilinský kraj
 • Okres: Námestovo
 • Obec: Námestovo
 • Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 • Stav objektu: Kompletná rekonštrukcia
 • Podlahová plocha: 1500
 • Plocha pozemku: 2081
 • Druh parkovania: garážové státie

Description

OKAreal ponúka na predaj zabehnutý rekreačný komplex priamo pri Oravskej priehrade – Slanický Dvor.

Rekreačný komplex sa nachádza na pozemku v osobnom vlastníctve majiteľa o rozlohe 2 081 m2.

Hlavnú časť komplexu tvorí Penzión v ktorom sa nachádza reštaurácia s terasami, plus ubytovanie v izbách a apartmánoch.
Kapacita reštaurácie je 82 miest, kapacita terás je 42 miest.Celková kapacita izieb a apartmánov je 80 lô­žok. Každá izba je vybavená sprchou so sociálnym zariadením a televízo­rom. Apartmány majú balkón s výhľa­dom na Oravskú priehradu.

Ďalšiu časť komplexu tvorí 8 dvojpodlažných chatiek, ktoré ponúkajú ubytovanie v apartmá­noch s terasou a výhľadom na Oravskú priehra­du, kde je možné príjemné si posedieť.Každá izba je štandardne vybavená sprchou a sociálnym zariadením. V každom apartmáne sa nachádzajú dve izby a na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a malá kuchynka s chladničkou.

K dispozícií nielen pre ubytovaných hostí sú dva plavecké bazény, z čoho jeden je pre deti. Vedľa bazénov sa nachádza prístavisko pre lode. V letnej sezóne je pre návštevníkov otvorený altánok, v ktorom je možnosť občerstvenia.

Vo voľnom čase môžu hostia využiť miniwellnes .

Pre hostí, ktorí komplex navštívia s loďou je zabezpečené kotvenie na mólach v prístave.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárií.

Novému majiteľovi Oravská priehrada ponúka neskutočné množstvo turistických možností a využití, Na brehoch Oravskej priehrady je viacero rekreačných oblastí s možnosťami kúpania, jachtingu, vodného bicyklovania, člnkovania, windsurfingu a iných vodných športov a atrakcií. Pre rybárov nádrž ponúka pestrý lov sladkovodných rýb. V zimných mesiacoch je v obdobiach silných mrazov využívaná na rozvíjanie zimných športov a prechádzky po zamrznutej vodnej hladine.

Cena 0 € je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín,kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru.

Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou 🙂

Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.

This style property is located in is currently and has been listed on OKAreal - Váš šťastný domov.... This property is listed at . It has bedrooms, bathrooms, and is 1500 m². The property was built in year.