Basics
- Date added: Added 3 roky ago
- Category: Domy, Novostavba, Orava, sk1, Slovensko
- Bedrooms: 4
- Area: 510 sq ft
- Year built: 2020
Description
-
Description:
OKAreal v zastúpení majiteľa ponúka na predaj skolaudovanú novostavbu rodinného domu v Oravskom Podzámku časť Dolná Lehota, ktorý sa rozprestiera na rovinatom slnečnom pozemku.
Rodinný dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 510 m2 , predáva sa ako holodom.
Dom je pripojený na inžinierske siete, elektrinu, vodovod, kúrenie je riešené plynovým kotlom a odpad žumpou.
Dom pozostáva 2 podlaží a terasy.
- NP pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, šatníka, WC, špajze a kuchyne prepojenej s jedálenským kútom a obývacou izbou .
- NP pozostáva 3 priestranných izieb a kúpeľne s WC.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárií.
Občianska vybavenosť je primeraná potrebám obyvateľov v obci.
Cena 215.000€ je vrátane všetkých poplatkov (overenie listín, kataster) spojených s prevodom nehnuteľnosti a vypracovanie kúpnych zmluvy a návrhu na vklad vypracovaných advokátskou kanceláriou.
Vieme Vám zabezpečiť aj financovanie pomocou hypotekárneho úveru, Inžiniering, realizáciu stavieb z dreva, montované drevodomy( krovy, strechy, rekonštrukcie striech, pergoly, altánky, terasy, rôzne drevené konštrukcie) podľa požiadaviek klienta za dostupné ceny. Skúsenosti od roku 2000.Ak Vás tato ponuka zaujala, rada Vás prevediem obhliadkou 🙂
Text, fotografie a videá sú majetkom realitnej kancelárie OKAreal. Za ich nepovolené šírenie, kopírovanie, upravovanie si vyhradzujeme právo na finančné odškodnenie.