Recenzie

Ďakujem veľmi pekne pani Fröhlichovej za sprostredkovanie, komunikatívnosť a profesionalitu pri riešení vyvstaných komplikácií ako aj ich vyriešeniu k našej spokojnosti.

Spokojný klient

Ďakujem veľmi pekne pani Frohlichovej za nadštandardnú spoluprácu. S jej službami, tzn. so službami Okareal som spokojná, oceňujem profesionálny prístup, ústretovosť, korektné jednanie, ako aj rýchlosť vybavovania všetkých potrebných dokumentov. Ak hľadáte skutočnú profesionalitu, ste na správnej adrese 🙂

 by David Cimerman on OKAreal - Váš šťastný domov...

So službami Okareal som spokojný, oceňujem profesionálny prístup, korektné jednanie, ústretovosť a najmä rýchlosť vybavovania potrebných dokumentov.

odporúčam - rýchlo a dobre vyriešite reality. Individuálny prístup je viac než pozerať inzeráty 🙂 — s Ivetou Fröhlichovou.

 by Lenka Kremničanová on OKAreal - Váš šťastný domov...

Touto cestou by som sa chcela veľmi poďakovať pani Frohlichovej za pomoc. Pri predaji nehnuteľnosti robila inzerát, vybavovala všetky papiere na stavebnom úrade na povolenie dodatočnej stavby, kolaudácie na obecnom úrade, projekciu stavieb,zameriavanie s geodetom, bola celý čas v kontakte s katastrom, kde sa riešilo zameriavanie parciel, geometrický plán, bola pri zasadnutiach na katastri, ako aj pri podpisovani zmlúv. Pani Frohlichova bola v kontakte s kupujúcim, znalcom, katastrom, geodetom, projektantom až do vypracovania znaleckého a k návrhu KZ s advokátskou kanceláriou.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»