Spokojní klienti – recenzie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

OKAreal - Váš šťastný domov...
Average rating:  
 8 reviews
 by Jana

Ďakujem veľmi pekne pani Fröhlichovej za sprostredkovanie, komunikatívnosť a profesionalitu pri riešení vyvstaných komplikácií ako aj ich vyriešeniu k našej spokojnosti.

 by Veronika
Spokojný klient

Ďakujem veľmi pekne pani Frohlichovej za nadštandardnú spoluprácu. S jej službami, tzn. so službami Okareal som spokojná, oceňujem profesionálny prístup, ústretovosť, korektné jednanie, ako aj rýchlosť vybavovania všetkých potrebných dokumentov. Ak hľadáte skutočnú profesionalitu, ste na správnej adrese 🙂

 by David Cimerman

So službami Okareal som spokojný, oceňujem profesionálny prístup, korektné jednanie, ústretovosť a najmä rýchlosť vybavovania potrebných dokumentov.

 by Roman Klein

odporúčam - rýchlo a dobre vyriešite reality. Individuálny prístup je viac než pozerať inzeráty 🙂 — s Ivetou Fröhlichovou.

 by Lenka Kremničanová

Touto cestou by som sa chcela veľmi poďakovať pani Frohlichovej za pomoc. Pri predaji nehnuteľnosti robila inzerát, vybavovala všetky papiere na stavebnom úrade na povolenie dodatočnej stavby, kolaudácie na obecnom úrade, projekciu stavieb,zameriavanie s geodetom, bola celý čas v kontakte s katastrom, kde sa riešilo zameriavanie parciel, geometrický plán, bola pri zasadnutiach na katastri, ako aj pri podpisovani zmlúv. Pani Frohlichova bola v kontakte s kupujúcim, znalcom, katastrom, geodetom, projektantom až do vypracovania znaleckého a k návrhu KZ s advokátskou kanceláriou.

 by Michaela Furindova

Ďakujeme za pomoc pri výbere a hľadaní nášho vysnívaného domova.

 by Mária Z.
✓ spokojný klient

“Ďakujeme za pomoc pri hľadaní a výbere nášho vysnívaného domova.”

 by Jaroslav S.
✓ spokojný klient

“Profesionalita na každom kroku. Rýchle dohodnutie termínov, proaktívny a prozákaznícky prístup. Kupovali sme cez túto realitnú kanceláriu byt v Dolnom Kubíne. Samotná maklérka šla do toho naplno. Akékoľvek nejasnosti a neduhy s predávajúcim vyriešila hravo, niekedy aj neskoro večer. Kúpná zmluva bola upravená presne podľa našich predstáv. Celkovo rýchle vybavenie kúpy/predaja nás milo prekvapilo. Do Dolného Kubína sme sa sťahovali z iného mesta, pani maklérka nemala problém pomôcť ani s vecami, ktoré sa kúpy bytu vôbec netýkali. Otvorenosť taktiež milo prekvapila. Ak hľadáte realitku, ktorá vás nenechá v štychu, istotne odporúčam OKAreal.”